HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

YAKIT FİLTRELERİ

filtorq

Modern dizel motorlardaki yüksek basınçlı enjeksiyon sistemleri yüksek kalitede yakıt gerektirir. 2000 bar’dan başlayan enjeksiyon basıncındaki artış ve yakıttaki biyodizel parçacıklarındaki artış nedeniyle, motoru yıpranmadan korumada sıvı ve parçacık ayrımı giderek daha da önem kazanmaktadır. FILTORQ FİLTRE yakıt filtreleri, yakıttaki kir ve sıvının motora zarar vermemesini sağlar. İster ön filtreleme, ister ana filtre olsun FILTORQ FİLTRE aklınıza gelebilecek her uygulama için geniş bir yelpazede yakıt filtreleri sunmaktadır.

Modüler yakıt filtresi sistemleri – gelecek için zeki çözümler Farklı gereksinimler özel çözümler gerektirir: yenilikçi filtre malzemeleri ve sistem çözümleri ile FILTORQ FİLTRE yakıt filtreleri, modern dizel motorların korunmasında beklenen en zorlu gereksinimleri bile karşılar. Gerektiğinde biyodizel gibi alternatif yakıtların spesifik niteliklerine göre de uyarlanabilirler.

Modüler yakıt filtresi sistemleri müşterilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak geniş çapta ikincil fonksiyonları yerine getirebilirler. Su ayrıştırma, tarama ve boşaltma, düşük ısılarda motorun çalışması için yakıt ön ısıtması ve entegre sensörlerle yakıt basıncı / ısısının ölçülmesi gibi fonksiyonlar buna örnek olarak gösterilebilir. Parçaların tasarımı maliyetine, ağırlığına ve uygulama boşluğuna bağlı olarak optimize edilir.

Etkili ayrıştırma için çok katmanlı filtre malzemesi FILTORQ FİLTRE tarafından üretilen filtre bileşenleri dizel ve buji ateşlemeli motorlar için geliştirilmiştir ve modern yakıt filtresi elementlerinin gereksinimlerini karşılar. Çok katmanlı yapı en küçük parçacıkları bile hassas enjeksiyon sisteminden uzak tutar. Ayrıca dizel yakıtlar için su ayrıştırma fonksiyonu da bulunmaktadır. Bu, enjeksiyon sistemine gelebilecek aşınma hasarlarını önler. Yüksek kir tutma kapasitesi ile MULTIGRADE filtre malzemeleri en üst seviye koruma sağlar. Dizel motorlar için geliştirilen yakıt filtresi bileşenleri metal içermez ve bu sayede tortu bırakmadan ateşlenebilir.

Etiketler ,

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GET A QUOTE

We'll do everything we can to make our next best project!

TOP