HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

YAĞ FİLTRELERİ

filtorq

Yağ Filtresi Sistemleri – daimi motor performansı, daha az yıpranma Daha yüksek performans, daha düşük tüketim: Modern motorların gerektirdiği yüksek standartları karşılamak için tüm motor bileşenleri mümkün olan en yüksek seviyede performans göstermelidir. Motor performansının devamlılığını sağlayacak şeyin yalnızca temiz motor yağı olduğu düşünüldüğünde, yağ sirkülatörü büyük öneme sahiptir. Sirkülasyondan geçen yağ, kir ve yanma tortularından tamamen ayrıştırılmazsa, motorun yıpranmadan korunacağının garantisi kalmaz. En kötü senaryoda motora hasar bile verebilir.

Daima doğru konsept FILTORQ FİLTRE ihtiyaçlarınızı karşılamak için size özel çözümler üretir: klasik yağ değiştirme filtreleri ve metal içermeyen çevre dostu filtrelerden, yağ basıncı düzenleyici, yağ soğutucu, karter havalandırması veya kurum parçacığı ayrıştırma gibi entegre fonksiyonları olan daha kompleks filtrelere kadar. Mevcut alanın en uygun kullanımı için kompakt tasarıma sahip döküm veya plastik kutuları tercih ediyoruz. Modern içten yakmalı motorlarda çevre dostu yağ yönetimi FILTORQ FİLTRE’de.

FILTORQ FİLTRE yenilikçi eklentilere sahip en geniş ürün yelpazesini sunmaktadır. Bunlar uygulama alanına özgü olarak seçilebilir ve motorların kir tutma kapasitelerine, filtre inceliğine ve kimyasal dayanıklılıklarına bağlı olarak ihtiyaçlarını karşılar.

Etiketler ,

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GET A QUOTE

We'll do everything we can to make our next best project!

TOP