HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

YAĞ FİLTRELERİ BİLEŞENLERİ

filtorq

En ufak detayına kadar yenilikçi. Çevre dostu. FILTORQ FİLTRE yüksek performanslı filtre bileşenleri özellikle modern motorlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. İnanılmaz kir tutma kapasitesi, yüksek malzeme dayanıklılığı ve ilgili araç modeline mükemmel uyum sağlayan filtre yapısı sayesinde filtrelerimiz yoğun kullanıma dayanabilir ve olağanüstü sonuçlar verir.

Modern filtre malzemeleri uzun servis aralıklarını kaldırabilmeli ve gelecekteki yüksek performanslı motorların teknik gereksinimlerini karşılayabilmelidir.

Ek özelliklerin ve fonksiyonların eklenmesi yoluyla uygun fiyat ve filtre bileşenlerinin fonksiyon çeşitliliği çok daha ileri götürülebilir. Ör: dönüşümsüz membran kullanılabilir: motor durduğu anda yağ modülündeki motor yağı membran tarafından tutulur. Mahfaza içerisindeki geleneksel dönüş kesme valfine göre membran çözümü motor çalıştığında daha hızlı ve optimize edilmiş bir yağ stoku sunar.

Fonksiyonel avantajlarına ek olarak FILTORQ FİLTRE – filtre bileşenleri kaynakları koruma ve çevre dostu olması açısından da etkileyicidir: filtre mahfazası ürünün ömrü boyunca değişim gerektirmediği için bakım sırasında oluşan tek atık yok edilmesi gayet kolay olan yakılabilir filtre bileşenidir.

Etiketler ,

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GET A QUOTE

We'll do everything we can to make our next best project!

TOP