HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

KABİN FİLTRELERİ

filtorq

Yolcu bölümünde temiz hava için kabin filtreleri Arabayla seyahat edenler için dış ortamın kokusu çok rahatsız edici olabilir. Kentsel alanlarda araçtakilerin sağlığını etkileyebilecek gazların yanında, toz ve is; kırsal alanlarda ise polen ve hoş olmayan kokular bulunabilir. Ayrıca her geçen gün daha fazla insan alerjiden mustarip olmakta ve araç içi hava kalitesinin öneminin farkına varmaktadır.

FILTORQ FİLTRE kabin filtreleri polen ve istenmeyen parçacıkları etkili bir şekilde filtreler ve araç içerisindeki havanın temiz kalmasını sağlar. Ayrıca ek karbon katmanı sayesinde kötü kokuları ve hidrokarbon, SO2, NOx ve ozon gibi zararlı gazları da önlemektedir. Bu, araç kabini içerisinde sağlıklı bir ortam sağlanmasına büyük katkı sağlamakta ve sadece çocuklar değil, astım ve alerjisi olan insanlar için de büyük önem taşımaktadır.

Filtre ürünlerimiz yolcu araçlarından, ticari araçlara ve hatta off-road araçlarına kadar çok geniş kapsamda gereksinimleri karşılamaktadır. Kırsal bölgede yapacağınız bir yaz seyahatinde polene maruz kalmaktan, tarımsal ilaçlara ve şehir trafiğinin yarattığı hava kirliliğine kadar sorununuz ne olursa olsun; rahat bir nefes almak için ihtiyacınız olan tek şey FILTORQ FİLTRE hava filtreleridir.

Etiketler ,

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GET A QUOTE

We'll do everything we can to make our next best project!

TOP