HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

HAVA FİLTRELERİ

filtorq

İçten yanmalı motorlar en iyi performansı sağlamak için temiz hava girişi gerektirirler. Pislik oldukça zararlıdır: kurum veya toz gibi havayı kirleten parçacıklar yakma bölmesine girdiklerinde aşınmaya yol açabilirler; örneğin silindir başlarında zamansız yıpranma meydana gelebilir. Emme ve yakma bölümü arasında kalan elektronik parçaların fonksiyonları ciddi oranda sekteye uğrayabilir.

Hava filtresi sistemleri geliştirmedeki temel aktivitelerimiz arasında filtreleme, basınç kaybına görece akış optimizasyonu, akustiği de kapsayan ses dizaynı, görsel tasarım ve çeşitli işlevlerin entegrasyonu bulunmaktadır. Tüm bu alanlardaki süregelen değişimler sayesinde durmaksızın yeni standartlar belirlemekteyiz. Sonuç; sadece yolcu araçları ve ağır vasıtaların geniş çaplı ihtiyaçlarına değil, aynı zamanda yapı ve tarım makinelerini de kapsayan endüstriyel sektöre getirilen profesyonel çözümler.

Toz ve suyun ayrıştırılması, hidrokarbonun yüzeye çekilmesi gibi fonksiyonlar, akustik bileşenler ve daha pek çok fonksiyon ve bileşen sistem parçalarına entegre edilebilir.

En önemli fonksiyon olan kir filtrelemesi için FILTORQ FİLTRE en küçük ve zorlu kurulum bölmelerine uyabilen hava filtresi bileşenleri geliştirmektedir. Burada gerekli olan, bileşenlerin esnek geometrik bir tasarıma ve bunun yanında yüksek filtreleme performansı gereksinimlerine uygun olmasıdır.Geniş çapta bir müşteri kitlesini memnun etmenin öneminin farkında olan FILTORQ FİLTRE, mümkün olan her biçim ve boyutta filtre bileşenleri ile tüm araç sahiplerinin ihtiyacını karşılamaya yönelik bir politika izlemektedir.

Etiketler ,

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GET A QUOTE

We'll do everything we can to make our next best project!

TOP