HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

HAVA FİLTRELERİ BİLEŞENLERİ

filtorq

Her motor bölmesine uygundur. Modern araçlar demek, aynı zamanda elektronik malzemeler, teknik bileşenler ve güvenlik teknolojisi için daha fazla alana ihtiyaç var demektir. Hava filtreleri bu gelişime uyum sağlamak zorundadır – ve bunu yaparken otomotiv endüstrisinin artan taleplerini karşılamalı, ayrıştırmadaki etkinliğine, ateşten koruma özelliğine ve servis süresi dönemlerine bağlı kalmalıdır.

FILTORQ FİLTRE bu gelişime yenilikçi hava filtresi sistemleri ile yanıt vermektedir. Ürünlerimiz her türlü kurulum koşuluna uyacak şekilde biçim ve fonksiyonel açıdan kusursuz tasarlanmıştır. Sonuç olarak bir hava filtresi dikdörtgen biçimli olmak zorunda değildir. Özel durumlarda bile kurulumu mümkün kılacak şekilde mühendislerimiz tamamıyla özgün ve alternatif tasarımlar geliştirmektedirler. Yamuk veya konik oval şekilli filtreler kurulum alanının mümkün olan en verimli şekilde kullanılmasını hedefleyen örneklerden yalnızca ikisidir. Bir diğer örnek ise girintili çıkıntılı yüzeye sahip FILTORQ FİLTRE hava filtreleridir. Böyle bir yüzey dizilimi filtre kapasitesini büyük oranda artırmaktadır.

Diğer bir yenilikçi ürün tasarımı ise FILTORQ FİLTRE tarafından geliştirilen sarmal yapıdır: bu sarmal yapının uyumlu kıvrımları filtre malzemesini kurulum ve çalışma sırasında deforme olmaktan korur.

Tüm uygulama alanlarında kullanılmaya hazır FILTORQ FİLTRE hava filtreleri yüzlerce farklı şekil ve boyutta sunulmaktadır.

Etiketler ,

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GET A QUOTE

We'll do everything we can to make our next best project!

TOP