filtorq
filtorq

AAPEX - LAS VEGAS 2022 fuarında ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık.

filtorq

EXPOTRANSPORTE - MEKSİKA 2022 fuarında ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık.

filtorq

MIMS MOSCOW - 2022 fuarında ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık.

filtorq

AUTOMECHANIKA FRANKFURT 2022 fuarında ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık.

filtorq

AUTOMECHANIKA ISTANBUL- 2022 fuarında ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık.

filtorq

MIMS MOSCOW - 2021 fuarında ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık.

filtorq

AUTOMECHANIKA ISTANBUL - 2021 fuarında ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık.

filtorq

AUTOMECHANIKA DUBAI - 2021 fuarında ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık.

filtorq

MIMS Automechanika Moscow Fair 2019 Rusya, Ukrayna ve Türk Cumhuriyet ülkelerinden gelen ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık.

filtorq

Önde gelen mermer fuarlarından olan İzmir Marble Fair'da sarf malzemeleri alanında yer aldık.

filtorq

Automechanika Istanbul Fair 2019 Dünyanın birçok yerinden ziyaretimize gelen firmalar ile yeni başlangıçlar üzerine standımızda görüşmeler gerçekleştirdik.

filtorq

Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden yoğun katılım gösteren ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık

filtorq

Rusya, Ukrayna ve Türk Cumhuriyet ülkelerinden gelen ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık.

filtorq

Avrupa ve Amerika'dan gelen ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık. Kuvvetli bağlar oluşturmanın ilk adımını birçok ziyaretçimizle paylaştık.

filtorq

06-09 Mayıs 2017 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai emirliğinde, Dubai Uluslararası Kongre ve Fuar alanında düzenlenen Automechanika Dubai 2017 fuarına katılan firmamız geçen sene ile aynı olan 6 Nolu Salon C38 nolu standında ziyaretçilerini ağırladı. Geçen sene 58 ülkeden gelen 2017 katılımcı ile 138 ülkeden gelen 30.000 ziyaretçinin katılımıyla gerçekleştirilen Automechanika Dubai bu sene daha renkli ve daha fazla çeşitlilikle ziyaretçilerden yoğun talep gördü.

Yaklaşık 30 ülkeye ihracat yapan ve sektörün yükselen markası olan Filtorq Filter gelişen teknolojik altyapısı ve üretim tesisi ile yeni üretilen hava, yakıt, yağ ve polen filtrelerini tanıttı. Performansı ve sağladığı özel çözüm alternatifleri ile birçok firmaya ürün temin eden Filtorq Filter, Automechanika Dubai 2017 Fuarında yeni pazarlar için olumlu görüşmeler gerçekleştirerek, çeşitli ülkelerinden bayilik anlaşmaları yapmak üzere protokol görüşmelerini de yapmıştır.

Filtorq

Nisan 2016'da toplam 1,282 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 42,781 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul rekor sayılarla sonuçlandı. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi. Firmamızın 2016 yılında da katıldığı Tüyap Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleştirilen organizasyonda Filtorq Filter bu yıl 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında 13 Nolu Salon A245 nolu standında yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilerini ağırladı.

filtorq

Yaklaşık 20 ülkeye ihracat yapan ve sektörün ihracat liderliğini sürdüren Filtorq Filter, Automechanika Frankfurt 2016 Fuarı’nda 6.3 Salonu B90 standın da yerini aldı. Filtorq Filter, 13-17 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen Fuar’da, hava, yakıt, yağ ve polen filtrelerini tanıttı.

Sektörün yeni ve dinamik Türk sermayeli markası ve ihracat hedefi yüksek olan, ihracat yaptığı ülke sayısını 20’ye çıkaran Filtorq Filter’in katıldığı, Otomotiv sektörünün en güçlü bölgelerinden biri olan Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen fuarda; yedek parça, otomobil aksesuarları, otomotiv donanımları gibi çok sayıda ürün ve hizmet sergilendi. Filtorq Filter ürünlerinin sergilendiği stand da, otomotiv yan sanayisinde faaliyet gösteren birçok firma yetkilileri ile görüş alışverişinde bulundu.

Filtorq Filtre’nin binek ve ticari araçlar için özel olarak tasarladığı filtre ürünleri ziyaretçilere sunuldu. Fuar ziyaretçilerinin ilgisine sunulan bir diğer ürün ise endüstriyel araç ve makinalara ait özel olarak tasarlanan Filtorq Filter ürünleri oldu.

Filtorq Filter, her yıl 4 kıtada, 10 farklı ülkede gerçekleşen Automechanika fuarları arasında en büyük otomotiv ve yedek parça fuarı olarak kabul edilen Frankfurt Fuarı’nda, yeni ürünler hakkında ziyaretçilere detaylı bilgiler aktarırken fuar süresince; kalitesi, performansı ve sağladığı özel çözüm alternatifleri ile birçok firmaya ürün temin eden Filtorq Filter, yeni pazarlar için olumlu görüşmeler gerçekleştirerek, çeşitli ülkelerinden bayilik anlaşmaları yapmak üzere protokol görüşmelerini de yapmıştır.

Filtrasyon

08-10 Mayıs 2016 tarihleri arasında Dubai Uluslararası Kongre ve Fuar alanında, Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai emirliğinde düzenlenen Automechanika Dubai 2016 fuarına katılan firmamız 6 Nolu Salon C38 nolu standında yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilerini ağırladı.

filtorq

07-10 Nisan 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul, Türkiye de düzenlenen Automechanika İstanbul 2016 fuarına katılan firmamız 13 Nolu Salon A105 nolu standında yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilerini ağırladı.

TOP