HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Firma Profili

Firmamız 1973 yılında Denizli’de kurulmuş olup; filtre, madeni yağ, oto bakım ürünleri ve üstübü imalatı ile çalışma hayatına başlamıştır. Kurucularımızın, filtre sektöründe uzun yıllar edindiği deneyim ve bilgi birikimini yüksek teknoloji kullanımı ve imalatı konusunda uzman ekiple birleştirerek FILTORQ FILTER markasıyla ağır vasıta, iş makinası ve binek araçların ihtiyaç duyduğu her çeşit filtreleri üreterek bu sektörlere hitap eden bir firma halini gelmiştir. 47 yıldır filtre ve üstübü imalatı konusunda hizmet veren firmamız, başta Ege ve Akdeniz bölgelerinde olmak üzere, ülke çapında sayısız kurum ve kuruluşlara da filtre ve üstübü tedarik etmektedir. Filtre sektöründe her geçen gün pazar payını ve marka bilinirliğini yükselten İkiler Otomotiv, tecrübesi ve bilgi birikiminin yanında, çok çeşitli ürün yelpazesi ile toplamda 15.000 metrekarelik depolama alanı, konusunda uzman personeli ve 30 adet dağıtım aracı ile Türkiye’nin en büyük filtre tedarikçilerinden birisidir. Fabrikamız sektörün lokomotif filtre tedarikçisi olarak faaliyetlerine devam ederken 2016 yılında bu faaliyetlerini teknolojik olarak daha da modern hale getirmek için Çardak Organize Sanayi Bölgesindeki yeni tesisine taşınmıştır. Yeni Tesisimiz 13.500 m2 modern üretim ve depolama alanına sahip olup halen burada üretimimiz ve faaliyetlerimiz devam etmektedir. Firmamızın bünyesindeki laboratuvarda hava, polen (kabin) yağ ve yakıt filtreleri ile ilgili önemli testleri yapabilmekteyiz. FILTORQ markası ile üretmiş olduğumuz filtreler her aşamada tecrübeli kalite kontrol elemanları tarafından denetlenmektedir. FILTORQ FILTER kalitesi ISO 9001:2015 , ISO/TSE 16949:2016 ve TSE belgeleri ile desteklenmektedir. Ar-Ge birimimiz tarafından pazarda yeni çıkan ürünleri çok hızlı bir şekilde tasarlayıp ürün portföyüne ilave edebilmekteyiz. FILTORQ FILTER 3000’i aşkın çeşiti , geniş stoğu ve online sipariş sistemi sayesinde her çeşit filtre ihtiyacını en kısa sürede tedarik ederek müşteri memnuniyetini gerçekleştirmektedir. FILTORQ FILTER kaliteyi ön planda tutarak dayanıklı ve kaliteli filtreler ile gerek iç piyasa gerekse dünya pazarında kalitesiyle adından söz ettirmektedir.

AAPEX - LAS VEGAS 2022 Fuarındaydık

2022

AAPEX - LAS VEGAS 2022 fuarında ziyaretçilerimizi standımızda ağırladık.

Ayrıntılı Gör

Motor çalışırken motor yağında biriken zararlı parçacıkları tutarak, bunların motorun hareketli parçalarına erişmesini engellemektir.

- Aracınızdaki yolcuların çiçek tozu, toz ve zararlı maddelere karşı korunması
- Zararlı ve kötü kokulu gazlara karşı koruma
- Klima tesisatını koruma
Aktif karbon kabin filtrelerini her 15 000 km'de veya yılda bir kez değiştirin!

İçten yanmalı motorlar en iyi performansı sağlamak için temiz hava girişi gerektirirler. Pislik oldukça zararlıdır: kurum veya toz gibi havayı kirleten parçacıklar yakma bölmesine girdiklerinde aşınmaya yol açabilirler; örneğin silindir başlarında zamansız yıpranma meydana gelebilir. Emme ve yakma bölümü arasında kalan elektronik parçaların fonksiyonları ciddi oranda sekteye uğrayabilir.

Modern dizel motorlardaki yüksek basınçlı enjeksiyon sistemleri yüksek kalitede yakıt gerektirir. 2000 bar’dan başlayan enjeksiyon basıncındaki artış ve yakıttaki biyodizel parçacıklarındaki artış nedeniyle, motoru yıpranmadan korumada sıvı ve parçacık ayrımı giderek daha da önem kazanmaktadır. FILTORQ FİLTRE yakıt filtreleri, yakıttaki kir ve sıvının motora zarar vermemesini sağlar. İster ön filtreleme, ister ana filtre olsun FILTORQ FİLTRE aklınıza gelebilecek her uygulama için geniş bir yelpazede yakıt filtreleri sunmaktadır.

Motor hızı şanzıman tarafından kontrollü bir yöntemle yol hızına dönüştürülür. Daha fazla devrin işlenmesi, rahat çalışma ve güvenilir işlev için modern şanzımanların gerekmesi, yağın saflığına kıyasla şanzımanlara daha fazla özen gösterilmesini gerektiriyor. Bu nedenle şanzıman filtreleri daha zorlu standartları karşılamak zorundadır. FILTORQ FİLTRE şanzıman filtreleri fazlaca çeşitlilik gösteren şanzıman tasarımlarının karmaşık gereksinimlerini karşılamak için özgün ve modern çözümler sunuyor.

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GET A QUOTE

We'll do everything we can to make our next best project!

TOP